Certificate in Advanced English odgovara nivou C1 Zajedničkog evropskog referentnog jezičkog okvira (CEFR) I prvi je dva najviša nivoa Cambridge ispita iz engleskog jezika.
CAE sertifikat je akreditovan od odeljenja za međunarodne ispite prestižnog Cambridge Univerziteta i priznaje se na univerzitetima u celom svetu. Pored toga priznat je i od strane poslodavaca jer zadovoljava sve neophodne standarde i čini Vas kvalifikovanim za obavljanje komunikacije pri vršenju bilo kog posla.

Pripremom koju organizuje naša škola steći ćete sve potrebne jezičke veštine za polaganje CAE ispita.

Ono što nas izdvaja jeste kvalitet, savremena metodologija i višedecenijsko iskustvo u podučavanju znanja engleskog jezika. Takodje, imamo i zvezdicu Britanskog Saveta za uspešnu saradnju koja se dodeljuje na osnovu broja kandidata koji su uspešno položili Cambridge ispite.

Organizujemo pripremu u trajanju od 5 meseci.

Fond časova: 80 školskih časova (40 dvočasa)

Tempo rada: 2 dvočasa nedeljno

Prijavite se na vreme I ostvarite 30% popusta!

Cena kursa: 54.000 din.  → Cena sa popustom: 37.800 dinara!

Mogućnost plaćanja u 5 mesečnih rata!

Iznos rate: 7560 din.

Informacije I prijava na: 063-427548, 063-374666