CPE (Certificate of Proficiency in English) odgovara nivou C2 Zajedničkog evropskog referentnog jezičkog okvira (CEFR) I najviši je nivo Cambridge ispita iz engleskog jezika.

CPE je ispit namenjen onima kojima je engleski na najvišem nivou potreban pri zapošljavanju ili upisu na studije.

CPE sertifikat je akreditovan od odeljenja za međunarodne ispite prestižnog Cambridge Univerziteta i priznaje se na univerzitetima u celom svetu. Pored toga priznat je i od strane poslodavaca jer zadovoljava sve neophodne standarde i čini Vas kvalifikovanim za obavljanje komunikacije pri vršenju bilo kog posla.

Nakon uspešno završenog kursa po znanju približićete se obrazovanom engleskom govorniku i možete smatrati da ste u potpunosti ovladali ovim stranim jezikom.

Pripremom koju organizuje naša škola steći ćete sve potrebne jezičke veštine za polaganje CPE ispita.

Ono što nas izdvaja jeste kvalitet, savremena metodologija i višedecenijsko iskustvo u podučavanju znanja engleskog jezika. Takodje, imamo i zvezdicu Britanskog Saveta za uspešnu saradnju koja se dodeljuje na osnovu broja kandidata koji su uspešno položili Cambridge ispite.

Organizujemo pripremu u trajanju od 5 meseci.

Fond časova: 80 školskih časova (40 dvočasa)

Tempo rada: 2 dvočasa nedeljno

Prijavite se na vreme I ostvarite 30% popusta!

Cena kursa: 54.000 din.  → Cena sa popustom: 37.800 dinara!

Mogućnost plaćanja u 5 mesečnih rata!

Iznos rate: 7560 din.

Informacije i prijava na: 063-427548, 063-374666