Škola stranih jezika „Đuro Salaj“ organizuje osmomesečni specijalistički kurs engleskog jezika za prevodioce i sudske tumače.

Profesori i stručnjaci u određenim oblastima vodiće kurs prevođenja iz devet oblasti, što će polaznicima omogućiti samostalan rad, dodatni posao, kao i rad od kuće.

Oblasti koje se obrađuju su: pravo i politika, sudsko tumačenje, mašinstvo, ekonomija i bankarstvo, uvod u prevođenje, i ono što Škola stranih jezika „Đuro Salaj“ prva u gradu može da istakne: oblasti medicine, industrijskog menadžmenta, kulturologije i sporta i životne sredine.

Diploma fakulteta nije neophodna, a operativno znanje engleskog je poželjno.

Kako bi istakla značaj obrazovanja i doprinela zadovoljavanju permanentne potrebe za usavršavanjem, Škola stranih jezika „Đuro Salaj“ nudi plaćanje na rate, kao i popuste na ovaj specijalistički kurs, kako za pravna tako i za fizička lica!

Usavršite svoje jezičko znanje i stupite korak napred!