FCE (First Certificate in English) odgovara nivou B2 Zajedničkog evropskog referentnog jezičkog okvira (CEFR).

FCE je program kojim se stiče sposobnost dinamične i tečne konverzacije o opštim temama. Diploma ovog nivoa predstavlja potvrdu aktivnog znanja engleskog jezika.

Diplome su akreditovane od odeljenja za međunarodne ispite prestižnog Cambridge Univerziteta i priznaju se u celom svetu.

FCE sertifikat je priznat širom sveta pri zapošljavanju i upisu na studije. Koristi se kao zvaničan dokument pri zaposlenju ili upisu na redovne, postdiplomske i specijalističke studije u inostranstvu.

Pripremom koju organizuje naša škola steći ćete sve potrebne jezičke veštine za polaganje FCE ispita.

Ono što nas izdvaja jeste kvalitet, savremena metodologija i višedecenijsko iskustvo u podučavanju znanja engleskog jezika. Takodje, imamo i zvezdicu Britanskog Saveta za uspešnu saradnju koja se dodeljuje na osnovu broja kandidata koji su uspešno položili Cambridge ispite.

Organizujemo pripremu u trajanju od 5 meseci.

Fond časova: 80 školskih časova (40 dvočasa)

Tempo rada: 2 dvočasa nedeljno

Prijavite se na vreme I ostvarite 30% popusta!

Cena kursa: 54.000 din.  → Cena sa popustom: 37.800 dinara!

Mogućnost plaćanja u 5 mesečnih rata!

Iznos rate: 7560 din.

Informacije I prijava na: 063-427548, 063-374666