ielts_logo

International English Language Testing System je međunarodno priznat ispit koji testira znanje engleskog jezika kandidata čiji maternji jezik nije engleski. Potreban je onima koji žele da studiraju ili rade u inostranstvu.

Postoje dve verzije (tzv. Moduli) ispita u zavisnosti od neposredne svrhe polaganja.

Akademska verzija (Academic Module) – ispitom se utvrđuje da li je kandidat spreman da prati nastavu na osnovnim ili postdiplomskim studijama na engleskom jaziku.

Opšta verzija (General Training Module) – namenjen je studentima koji žele da dovrše srednjoškolsko obrazovanje u nekoj od zemalja engleskog govornog područja, zatim, kandidatima koji učestvuju u programima obuke osoblja, kao i za potrebe imigracije u druge zemlje gde je engleski maternji jezik.

Naša škola je među prvima uvela pripremu za polaganje IELTS ispita. Ono što nas izdvaja jeste kvalitet, savremena metodologija i višedecenijsko iskustvo u podučavanju znanja engleskog jezika.

Priprema za IELTS ispit namenjena je svim polaznicima koji žele da ostvare što bolji rezultat na istoimenom testu.

Organizujemo pripremu za polaganje ovog ispita u trajanju od 4 meseca.

Ukupan fond časova: 64 školska časa

Dinamika: 2 dvočasa nedeljno, odnosno 2 x 90 min.

Prijavite se na vreme I ostvarite 30% popusta!

Cena kursa: 39.060 din.  → Cena sa popustom: 27.340 dinara!

Mogućnost plaćanja na 4 mesečne rate!

Iznos rate 6.835 din.

Informacije I prijava na: 063-427548, 063-374666