ielts_logo
International English Language Testing System je međunarodno priznat ispit koji testira znanje engleskog jezika kandidata čiji maternji jezik nije engleski. Potreban je onima koji žele da studiraju ili rade u inostranstvu.

Postoje dve verzije (tzv. Moduli) ispita u zavisnosti od neposredne svrhe polaganja.

Akademska verzija (Academic Module) – ispitom se utvrđuje da li je kandidat spreman da prati nastavu na osnovnim ili postdiplomskim studijama na engleskom jaziku.

Opšta verzija (General Training Module) – namenjen je studentima koji žele da dovrše srednjoškolsko obrazovanje u nekoj od zemalja engleskog govornog područja, zatim, kandidatima koji učestvuju u programima obuke osoblja, kao i za potrebe imigracije u druge zemlje gde je engleski maternji jezik.

Naša škola je među prvima uvela pripremu za polaganje IELTS ispita. Ono što nas izdvaja jeste kvalitet, savremena metodologija i višedecenijsko iskustvo u podučavanju znanja engleskog jezika.

Priprema za IELTS ispit namenjena je svim polaznicima koji žele da ostvare što bolji rezultat na istoimenom testu.

Organizujemo pripremu u trajanju od 4 meseca.

• Fond časova: 64 školskih časova (32 dvočasa)
  • Tempo rada: 2 dvočasa nedeljno

Prijavite se na vreme I ostvarite 30% popusta!

Cena kursa: 39.060 din.  → Cena sa popustom: 27.340 dinara!

Mogućnost plaćanja u 4 mesečne rate!

Iznos rate: 6835 din.