Kao škola sa dugogodišnjom tradicijom u držanju nastave stranih jezika, znamo da je u današnje vreme neophodno dobro vladati engleskim jezikom. Zato smo za vas smo pripremili intenzivni kurs engleskog koji će vam omogućiti da naučite i usavršite sve četiri veštine korišćenja jezika: čitanjepisanjeslušanje  i
govor.

Kurs je predviđen za sve nivoe. Na početnom nivou baziran je kao ubrzani pregled osnovnih gramatičkih pravila engleskog jezika. Na srednjim i višim nivoima nastavu karakteriše poseban pristup pojedinačnim potrebama polaznika, sa ciljem otklanjanja nedoumica, utrvrđivanja i unapređivanja već postojećeg stanja.

Kurs se održava u školi stranih jezika Đuro Salaj koja se nalazi u samom centru grada, u Nemanjinoj ulici br. 28.

Predviđeno trajanje kursa je 8 nedelja, a časovi se održavaju u popodnevnim terminima.

Svi polaznici koji izvrše prijavu preko sajta ostvaruju popust od 30%!

Kao dodatnu pogodnost, želeli bismo da istaknemo da intenzivni kurs engleskog jezika možete platiti na 2 mesečne rate.

Iskoristite našu specijalnu ponudu. Rezervišite svoje mesto na vreme. Broj mesta je ograničen!

Tokom ovih kurseva prelazite CEO JEDAN NIVO!

Kontakt telefoni: 011/3619462, 063/427548, 063/374666