U skladu sa savremenim, brzim tempom života škola „Đuro Salaj“ je odlučila da svojim polaznicima omogući da na najbrži mogući način uspešno savladaju znanje koje redovni kursevi podrazumevaju.

Novi program obuhvata vremenski period od 5 meseci u toku kojih se prelazi gradivo koje obuhvata celokupni jezički nivo (A1, A2, B1, B2 ili C1). Nastava obuhvata gradivo koje je predviđeno za klasičan kurs, ali se izvodi ubrzanim tempom.

Naš cilj je da se sa istom količinom gradiva i intenzivnijim tempom rada brže dođe do željenih rezultata. Ovakav način rada zahtevao bi punu posvećenost polaznika, kojima bi u napredovanju pomagali naši stručni profesori.

Po ceni od 3000 dinara mesečno polaznici će biti u prilici da posle samo 5 meseci butu bogatiji za jedan jezički nivo. Izlazak na ispit i sertifikat o položenom nivou znanja su i u ovom slučaju uračunati u cenu. Nezaposleni i studenti imaju mogućnost da uz specijalan popust pohađaju svaki mesec nastave po ceni od 2400 dinara.
Po ovom principu trenutno funkcioniše upis na engleski i nemački jezik, iz razloga što su to najtraženiji jezici.

UK_Flag

Engleski jezik

• rad sa udžbenicima English File
  • stalna podrška profesora
  • video i audio materjali
  • savremena metodologija
  • prilagodljivost potrebama svakog pojedinačnog polaznika
  • uvođenje vokabulara koji je neophodan polazniku
  • profesori sa iskustvom u pripremi Cambridge ispita, kao i drugih međunarodnih sertifikata
  • značajno poboljšanje usmene komunikacije
  • razvijanje sposobnosti za samostalno pisanje eseja
  • stalno testiranje i proveravanje napretka polaznika.
German_Flag

Nemački jezik

• rad sa udžbenicima Themen aktuell
  • stalna podrška profesora