TOEFL
Test of English as a Foreign Language je međunarodno priznat ispit koji vam otvara vrata novih mogućnosti obrazovanja i daljeg usavršavanja u inostranstvu.

TOEFL je namenjen za proveru nivoa znanja engleskog jezika onih osoba kojima ovaj strani jezik nije maternji.

Skoro svi američki koledži i univerziteti postavljaju polaganje TOEFL-a kao osnovni preduslov prijavljivanja stranih studenata za upis.

Dobijanje TOEFL sertifikata predstavlja potvrdu jezičke spremnosti kandidata što omogućava upis na sve amerićke, kanadske, australijske I evropske škole I univerzitete.

TOEFL iBT (Internet based test) je podeljen u četiri dela – Reading (čitanje), Listening (slušanje), Speaking (govor), Writing (pisanje), kojima se testiraju vaše veštine usmene i pisane komunikacije na engleskom jeziku.

Naša škola je među prvima uvela pripremu za polaganje TOEFL ispita, a pored toga možemo se pohvaliti stoprocentnom prolaznošću obučenih kandidata.

Cilj nam je postizanje što boljih rezultata naših polaznika na ovom ispitu!

Organizujemo pripremu u trajanju od 4 meseca.

• Fond časova: 64 školskih časova (32 dvočasa)
  • Tempo rada: 2 dvočasa nedeljno

Prijavite se na vreme I ostvarite 30% popusta!

Cena kursa: 39.060 din.  → Cena sa popustom: 27.340 dinara!

Mogućnost plaćanja u 4 mesečne rate!

Iznos rate: 6835 din.