Opšti kurs mađarskog jezika i kurs za pripremu za dobijanje mađarskog državljanstva

hungary_flutteringŠkola stranih jezika „Đuro Salaj“ je u prilici da svim zainteresovanim polaznicima ponudi opšti kurs mađarskog jezika  i kurs u okviru priprema za dobijanje mađarskog državljanstva.

Kod nas su časovi dinamični, interaktivni i tematski zanimljivi, uz osnovni cilj da se mađarski jezik  progovori što pre. Gramatika se usvaja kroz posebno osmišljen metod, koji je veoma razumljiv. Mnogo vežbe, kao i upotreba različitih audio i video materijala u nastavi, siguran su put ka uspešnom i brzom napretku u učenju mađarskog jezika.

Ukoliko se kod nas pripremate za razgovor i ispit za mađarsko državljanstvo radićemo sa vama u cilju da vas u što kraćem vremenskom periodu osposobimo da progovorite mađarski jezik u obimu koji je potreban za elementarnu komunikaciju i snalaženju u prostoru i vremenu. Pored učenja osnovnih pojmova, našim polaznicima pomažemo u sastavljanju biografija, popunjavanju obrazaca i pripremi za polaganje u mađarskom konzulatu.

Omogućavamo vam plaćanje kursa na rate.